EsporKariyerim

Esporkariyerim;

  • Esporcular için profesyonel oyuncu profili oluşturarak LFT verme imkânı sağlar. Böylece profesyonel oyuncular kendi cümleleriyle kendilerini açıklayabilir, oynayış stillerini yansıtan favori videolarını paylaşabilir, üstlenebilecekleri rolleri, beklentilerini ve dahil olmak isteyecekleri “rüya takım”larını anlatabilirler. Ayrıca yeni takım arkadaşları bulma, takımlara seslerini duyurma ve kariyer yolculuğuna başlama fırsatına da sahip olurlar.
  • Espor kulüpleri için profesyonel takım profili oluşturma olanağı sağlar. Böylece takımlar LFT’lere yanıt verebilir, LFT sahibi oyuncular ve diğer üyelerle platform üzerinden toplantı planlayabilir, turnuva ve etkinlik duyurularını paylaşabilir ve sponsor arayışında bulunabilirler.
  • Espor tutkunları için güncel transferleri takip edebilme, doğru haberlere ve detaylı rehberlere ulaşabilme, etkinlik ve turnuvalardan haberdar olabilme fırsatı yaratır. Ayrıca üyeler EsporKariyerim ile entegre platform oyuncu kazanı ile sosyal medya profillerini oluşturabilme, içeriklere yorum yapabilme, maç tahminlerinde bulunabilme ve tüm dijital oyun ihtiyaçlarına kolayca erişebilme imkanına sahip olurlar.

     

04.06.2022 Tarihinde  faaliyetlerine başlayan EsporKariyerim sürekli gelişim prensibiyle kullanıcıların geri bildirimlerine ve isteklerine göre website ve uygulama geliştirmeleri yaparak ilerleyecektir. Beta sürecinde saptanacak eksikliklerin giderilmesi ile başlanarak platform içeriğinin takım koçlarından sosyal medya yöneticilerine kadar tüm espor profesyonelleri için genişletilmesi, espor kulüpleri için ilan ve duyuru sisteminin aktifleştirilmesi, sponsorların sisteme dahil edilmesi EsporKariyerim’in yol haritasında 2022’nin ilk yarı planları arasında bulunmaktadır. İlerleyen süreçte sistemin global versiyonunun öncelikle Avrupa, sonrasında tüm dünyada hayata geçirilmesi hedeflenmektedir. 

EsporKariyerim yaratıcı fikirlere sahip, espor konusunda tutkulu, büyük bir projeyi gerçekleştirmek için çalışmak isteyen tüm parlak zihinlerin başvurularını kabul etmektedir. Ayrıca espor sektöründe bölgesinde bir ilk olan bu projeye ve yan projelerine partnerlik ve sponsorluk tekliflerine açıktır.